خدمات ویژه

خدمات ویژه

به منظور رفاه حال واحدهای تولیدی و بازرگانی, این مجموعه به پشتوانه زیرساخت های لجستیکی خود این توانایی را دارد تا علاوه بر ارائه خدمات در شش حوزه ی اصلی که نام برده شد, یک سری خدمات اختصاصی در این حوزه را نیز به شما ارائه نماید.

بخشی از خدمات اختصاصی سرور ترابر:

  • جمع آوری محموله های گروپاژ و دربست از اقصی نقاط جهان از طریق انواع شیوه های حمل

ما می توانیم پیش از انجام فرایند بارگیری و حمل, به منظور جمع آوری و دپوی کالاهای شما (چه به صورت گروپاژ و چه به صورت در بست) اقدام کنیم. این کار در افزایش بهره وری , مدیریت زمان و کاهش هزینه های تمام شده ی شما بسیار موثر است.

  • امکان خرید کالاهای وارداتی شما و ارسال آن به ایران

تمامی شخصیت های حقیقی و حقوقی ای که بنا به هر دلیل در تامین و خرید کالاهای مورد نیاز خود (مواد اولیه شیمیایی و معدنی, ماشین آلات و…) دچار مشکل هستند, می تواند فرایند ثبت سفارش, انتقال وجه, حمل کالا به ایران و ترخیص آن از گمرک را به گروه ما بسپارند تا کالای مورد نظر خود را در انبار تحویل بگیرند.

  • بسته بندی کالا

ما این آمادگی را داریم تا پیش از انجام مراحل حمل, کالاهای شما را پس از جمع آوری مطابق با قوانین و مقررات و استانداردهای بین المللی بسته بندی کنیم و به واحد بارگیری ارسال کنیم. بسته بندی اصولی و استاندارد می تواند بر روی کیفیت حمل بسیار تاثیر گذار باشد و آسیب دیدگی های ناشی از حمل را به حداقل برساند.

  • ارائه خدمات مشاوره و بیمه

انتخاب شیوه حمل متناسب با نیاز و نوع کالای ما و همین طور انتخاب بهترین مسیرهای حمل می تواند بر روی مدیریت زمان و هزینه ی حمل تاثیرگذار باشد. از این جهت پیش از اقدام به باگیری, کارشناسان ما با ارائه مشاوره کامل به شما در این خصوص, امکان انجام بهترین تصمیم گیری را برای شما فراهم می کنند.

  • ترانشیپ کالا

امکان ترانشیپ کردن کالاهای صادراتی شما از اروپا به قاره آمریکا و تمامی کشورهای دور دست.

  • انجام تشریفات گمرکی

انجام تمامی امور مربوط به اظهار و تشریفات گمرکی به صورت ارزیابی در محل و حمل یکسره و ترخیص قطعی آن از کشور مبدا و ارسال آن به درب انبار صاحب کالا.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید